YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI (YÖREX) SONA ERDİ

7 Ekim 2015 tarihinde ziyaretçilere kapılarını açan Yöresel Ürünler Fuarı 11 Ekim 2015 tarihinde fuar sona erdi.

Fuarda tanıtılan Soma Kurabiyesi ve Soma helvası fuar ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi gördü. Soma kurabiyesi ve Soma helvası ürünlerini tüketen katılımcılar fuardan mutlu ayrıldılar.

“SOMA TSO’YA TEŞEKKÜR…”

Fuarda yer alan standları ziyaret eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Antalya Ak Parti Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu ve Gökçen Özdoğan Enç Soma Ticaret ve Sanayi Odası standını da ziyaret etti.

Stand ziyaretinde TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve milletvekillerine Soma Helvası, Soma Kurabiyesi ve Kırkağaç kavunu ikram edildi. Başkan M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu’na Soma helvasını anlatırken, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık’a Yöresel Ürünleri Fuarı’na katılımından dolayı teşekkür etti.

“HEDEFİMİZ DAHA ÇOK KATILIMCI…”
6.yoresel urunler YOREX antalya 07102015 (166)

Bir sonraki Yöresel Ürünler Fuarı’nda daha fazla katılımcı ile fuara katılmayı hedeflediklerini söyleyen Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık “Yöresel Ürünler Fuarı Soma’nın yöresel ürünlerini tanıtmak için iyi bir fırsat oldu. Bir sonraki Yöresel Ürünler Fuarı’nda daha çok katılımcı ile Soma Ticaret ve Sanayi Odası olarak fuarda yer almayı hedefliyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*