YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
Bu sene altıncısı düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarına katılan Soma Ticaret ve Sanayi Odası, fuar katılımcıları ile Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık’ın ev sahipliğinde bir değerlendirme toplantısı düzenledi. Toplantı Soma TSO Meclis Toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya Soma TSO Meclis Üyesi Kemal Çamzeybek, Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu Temsilcisi Sevil Önol, Soma Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Aynur Çiler, Soma Kadın Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Şengül Soydemir, Akça Gıda işletme sahibi Emine Akça, Soma Genç Hayat Vakfı El Sanatları’nı temsilen Sinem Atamözlü Say ve Soma TSO Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Dövücü katıldı.

Fuar süresince verdiği destek için Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık’a teşekkür eden Soma Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Aynur Çiler “Biz fuar katılımcıları olarak bu fuardan çok memnun kaldık. Çok mutluyuz. Size çok teşekkür ederiz. Bize Yöresel Ürünler Fuarı’na katılabilme şansını sundunuz. Bütün ürünlerimiz yoğun ilgi gördü” dedi.
Yöresel Ürünler fuarının; Soma helvasını, Soma kurabiyesini, Soma kömürünü ve Kırkağaç kavununu fuar ziyaretçilerine tanıtmak için iyi bir fırsat olduğunu söyleyen Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu Temsilcisi Sevil Önol “Bu fuar Soma tatlarını tanıtmak için çok iyi bir girişim oldu. Soma helvasını, Soma kurabiyesini ve Soma kömürünü bilmeyen birçok kişi Soma helvasını ve kurabiyesinin çok lezzetli olduğunu söylediler” dedi.

Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık; “Memnun kalmanıza çok sevindim. Bundan sonra düzenlenecek olan fuarda, katılımcı olarak önceliğimiz sizler olacaksınız. Önümüzdeki sene daha büyük bir standda Yağcıllı fasülyesi, tarhana, turşu, nar ekşisi gibi ürünleri de tanıtmak hedefimiz. Soma Ticaret ve Sanayi Odası’na bundan sonraki fuar için önerileriniz var mı?”
Soma Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Aynur Çiler; “Biz çok memnun kaldık. Birçok oda-borsa katılımcılara destek olmadığını öğrendik. Bize desteklerinizden dolayı tekrar teşekkür ederiz. Önümüzdeki sene de desteklerinizin devamını diliyoruz” dedi.

Toplantı sonunda YÖREX fuar katılımcılarına Yöresel Ürünler Fuarı Katılım Sertifikası Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık tarafından verildi. Soma Genç Hayat Vakfı El Sanatları Derneği fuar katılımcısı Sinem Atamözlü Say da Başkan Işık’a teşekkür belgesi takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*