TOBB MANİSA KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İL İCRA KOMİTESİ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında gerçekleştirilen TOBB Manisa İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Tanışma toplantısına katıldı.

TOBB Manisa İl Kadın Girişimciler Kurulu olarak tüm il ve ilçe kurul üyelerinin de katılımlarıyla Tanışma Toplantısı gerçekleşti. TOBB Manisa İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Sayın Huriye Uslu, Başkan Yardımcısı Damla Özlen ve Kurul Üyeleri, kendini tanıtarak “Yeni dönemde hep birlikte güzel işler yapacağız. Herkese başarılar diliyoruz.” dedi.

Toplantıya Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Damla Özlen, Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri Halide Soydan, Aynur Çiler, Sinem Say, Betül Eren, Emine Duran, Zeynep Subaşı, Özden Bakır, Arife Nart, Desen Dönmez ve Kübra Gezgin katıldı.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Özlen, “Manisa’da Kadın girişimcilerle tanışma imkânı bulduğumuz bir toplantı oldu. Öncelikle TOBB Manisa İl Kadn Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Sayın Huriye Uslu’yu yeniden tebrik ediyor, kurul üyelerine başarılar diliyorum. Bu açıdan ve iş dünyasına dair bilgiler edinmek adına programın verimli geçtiğini düşünüyorum. Bizleri davet eden Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz’a, Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*