TOBB MANİSA İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlemiş olduğu ‘TOBB Manisa İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Tanışma Toplantısı’ ve ‘Sri Lanka Ülke Sunum ve Yatırım İmkanları’ programına katıldı.

Manisa TSO hizmet binasında gerçekleşen program, TOBB Manisa İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi tanışma toplantısıyla başladı. Ardından Sri Lanka Ankara Büyükelçisi  Pakeer Mohideen Amza’nın konuk olduğu ‘Sri Lanka Ülke Sunum ve Yatırım İmkanları’ toplantısına Manisa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sezen Şenay, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Gültekin Aşçı, TOBB Manisa İli Oda ve Borsalar Akademik Danışmanı Mahmut Karğın katıldı.

Sri Lanka Ankara Büyükelçiliği Ticaret Koordinatörü Mehmet Emin Berk, sunum eşliğinde Sri Lanka-Türkiye ticari ilişkileri, Sri Lanka pazarı, başlıca ihraç ürünleri ve dış ticareti, Sri Lanka’nın ikili ticaret anlaşmaları, ülkenin yatırım yönünden ve lojistik açıdan avantajlarını anlattı.

 Soma Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Hasan Gündoğan, “Manisa’da genç girişimcilerle tanışma imkanı bulduğumuz bir toplantı oldu. Öncelikle TOBB Manisa İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Sayın Mustafa Yücel’i yeniden tebrik ediyor, komite üyelerine başarılar diliyorum. Bu açıdan ve iş dünyasına dair bilgiler edinmek adına programın verimli geçtiğini düşünüyorum. Bizleri davet eden Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz’a, Soma TSO Genç Girişimciler Kurulu adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*