SOMA TSO, S-TECH MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş’Yİ ZİYARET ETTİ

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan ve Yönetim Kurulu üyesi Murat Süer, yeni üye ziyareti çerçevesinde Soma’da faaliyet gösteren maden ekipmanları üretiminde ülkemizde öncü firmalardan S-Tech Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi ziyaret etti.

Ziyarette, firmanın kurucusu Serkan Bahçekapılı ve Genel Müdür Yardımcısı Göksel Çeker, Odamız yönetimine firma hakkında bilgiler verdi.

Madencilik sektörünün yeni bir imalat ve hizmet anlayışına ihtiyaç duyduğunu, bu anlayışla da sektörün ihtiyaçlarını analiz ettikten sonra işleyişe başladıklarını belirten firma sahibi Serkan Bahçekapılı, “2015 yılında Soma’da kurulan işletmemiz başlıca;  yeraltı ve yerüstü maden ocaklarında kullanılan her türlü ekipman, yarı mekanize, tahkimat sistemleri, bant konveyör ve zincirli konveyör sistemleri, makine imalatı ve talaşlı imalatı yapmaktadır. Bunun yanında yurtdışından gelen ekipmanların da servis hizmetini veriyoruz.” dedi.

İç piyasada en önemli sorunun satış sonrası hizmet olduğunu vurgulayan Bahçekapılı, misyonlarının tedarikçilerin tedirginliğini gidermek, müşteriye ise sorunsuz ve sürekli hizmet sağlamak olduğunu ve bunun yanında yurtiçi ve yurtdışı birçok partneriyle yola çıkarak, hızlı ve etkin hizmet anlayışını benimsediklerini belirtti.

Yerli ve milli üretim anlayışını benimseyerek misyon ve vizyonlarını bu çerçevede belirleyen, bu kapsamda; madencilik sektöründe yapılabilir olup yapılamayan yurtdışından getirilen birçok malzeme ve ekipmanın Türkiye’de yapılabilir olduğunu ortaya koyan S Tech Madencilik, fabrikasında gelişmiş makine parkuruyla kalite standartlarını sürekli geliştirerek, teknoloji, bilgi ve geleceğe yatırım yaparak emin adımlarla sektörünün en iyileri arasına girmiş olduğunu, aldıkları “Altın Portakal 2018 En İyi Maden Makinaları Firması Ödülü” ile kanıtlamıştır.

Sektörel ekipmanlarda ve imalatta birbirinden deneyimli, alanında profesyonel teknik personeliyle 7/24 hizmet veren S Tech Madencilik, düşük maliyetlerle yüksek performans sağlayan tesisler oluşturmayı amaç edinmiş üye firmamız bünyesinde yaklaşık 50 çalışanıyla istihdam sağlamaktadır.

13-16 Aralık tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ‘Maden Türkiye 2018, 8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı’nda Somamızı temsil edecek olan firmamız S-Tech Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş 5 numaralı salonda 523 numaralı standda tanıtım yapacaktır.

Soma TSO olarak S-Tech firması ve yetkililerine bize zaman ayırdıkları için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*