SOMA TSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU, SOMA BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ VE HUZUREVİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu, Soma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Huzurevi’ni ziyaret etti.

Ziyarete Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Damla Özlen ve kurul üyeleri; Betül Eren, Halide Soydan, Aynur Çiler, Didem Bozdemir, Sinem Say, Özden Bakır, Zeynep Subaşı ve Desen Dönmez katıldı.

Yaşlıların ilgiyle karşıladıkları ziyarette kurul üyeleri, tek tek hepsinin kandilini kutlayarak sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kurul üyeleri, Huzurevini dolaşarak, Kurum Müdür Yardımcısı Sibel Eylem Çetin ve sosyal etkinliklerden sorumlu aynı zamanda Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu üyesi Burcu Köse Özbek’ten yaşlıların bakımı ve rehabilitasyon faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ve Huzurevi sakinleri, Kurum Müdürü Mustafa Öztürk’ün de katılımıyla toplantı salonunda bir araya gelerek hep beraber şarkılar söylediler hoş sohbet ettiler.

Ziyaretin sonunda Müdür Mustafa Öztürk, ziyaretleriyle yaşlıları mutlu eden Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu üyelerine teşekkür etti. Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Damla Özlen, “Yeniden bir araya gelme umuduyla ayrılıyoruz. Kurum yetkililerine ilgi ve alakaları için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*