SOMA TİCARET VE SANAYİ ODASI, TOBB BAŞKANI M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Sinan Özcan, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Yılmaz Analı, Yönetim Kurulu Üyeleri Hayrullah Çetin, Murat Suer, Genel Kurul Delegesi Ahmet Ok, Meclis Üyesi Kamil Altınbaş, 4.Meslek Komitesi Başkanı Hasan Gündoğan, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sevil Önol ve Genel Sekreter Canan Copkıran, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na Soma Organize Sanayi Bölgesi ve Değirmen Park Projesinin son durumları hakkında bilgi verdi.

Aynı zamanda 13 Mayıs maden faciasından sonra Soma Kömürleri A.Ş.’den alacaklı olan Soma esnafının mağduriyetinin giderilmesi ile ilgili olarak Başkan Hisarcıklıoğlu’na yazılı bir rapor verilmesi görüşüldü.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Soma TSO heyetine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyaret sonrasında değerlendirmede bulunan Cem Doğan, “Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı olarak bu dönem göreve başladık. Malum TOBB özellikle Başkanımız Rifat Bey’den sonra inanılmaz aktif, ekonomi dünyasında çok etkin bir rol oynamaya başladı. Sayın Başkanımıza da bunu ilettik. Sağolsun, gece gündüz hep arkamızda olduğu için. Bugün bizi çok iyi ağırladı ve telefonunun 24 saat açık olduğunu dile getirdi. Biz Soma için kendisinden çok daha fazla şeyler bekliyoruz. Bu arada ayın 13’ü Soma’daki maden faciasının yıldönümü. Kendisine de bu vesile ile bir baret hediye ettik. Kendisini de Soma’ya davet ettik” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*