BAŞKAN DOĞAN’DAN 3. YIL AÇIKLAMASI

Bugün üçüncü senemizi doldurduk…

2 Nisan 2018 tarihinde Soma Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde bizlere bu kutsal görev verildi. Öncelikle tüm üyelerimize şükranlarımı sunuyorum.

Bu geçen üç sene içinde gerçekten çok yoğun bir çalışma temposunun içine girdik. Ve şu an baktığımda bu görevi başarıyla devam ettirdiğimizi düşünüyorum. İnşallah üye nezdinde de aynı karşılığı bulmuştur.

Buradan söylemek istediğim ve bundan dolayı da çok mutlu olduğumuz, bu dönem içinde, üyelerimizle odamız arasında güçlü bağlar kurduğumuzdur. Üyelerimizle her daim iç içe olarak; her zaman oda olarak onların yanında olduğumuzu gösterdiğimizi düşünüyorum. Ve gerçekten çok güzel ve verimli geçen bu üç sene üyelerimizle çok güçlü diyaloglar kurmamızı sağladı. Sadece seçim zamanı değil her zaman onları hatırladığımızı, yüzlerce üyemize giderek onlarla birlikte bir bütün olduğumuzu gösterdiğimizi düşünüyorum.

Sonuçta Aktif Oda ve Güçlü Üye dedik ve bugüne kadar olduğu gibi her zaman üyelerimizin yanında olduğumuzu ve birlikte çok daha güçlü olacağımızı belirtmek isterim. Tüm Soma ve Kırkağaç üyelerimizle beraber odamızdaki üçüncü senemiz kutlu olsun.

 

Saygılarımla,

Cem Doğan
Yönetim Kurulu Başkanı
Soma Ticaret ve Sanayi Odası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*