SOMA TSO İLE ÖZEL AKHİSAR HASTANESİ PROTOKOL ANLAŞMASI YENİLENDİ

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri için 16 Şubat 2015 tarihinde Özel Akhisar Hastanesi ile protokol anlaşması imzalanmıştı. 16 Şubat 2016 tarihinde sona erecek olan protokol anlaşması Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık ve Özel Akhisar Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Muhammed Mustafa Çakıl tarafından yeniden imzalanarak protokol anlaşması yenilendi.
Soma Ticaret ve Sanayi Odası’nda yenilenen anlaşmada Soma TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Eroğul, Soma TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Nadirhan Hızlı, Harun Eker, İsmail Hakkı Kutlu ve Özel Akhisar Hastanesi Kurumsal Pazarlama Yetkilisi Buket İsalar da bulundu.
Soma TSO üyelerinden Özel Akhisar Hastanesi’ne yoğun talep olduğunu belirten Akhisar Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Buket İsalar, “İmzaladığımız protokol anlaşmalarının Soma TSO üyelerine avantaj sağladığını düşünüyoruz. Üyelerinizin Özel Akhisar Hastanesinin avantajlarından en iyi şekilde faydalanabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC