YÖNETİM KURULU BAŞKANI CEM DOĞAN’DAN “SEN DEĞİŞ, DÜNYA DEĞİŞSİN” SEMİNERİ AÇIKLAMASI

Soma Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde kurduğumuz, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu, kurulduğu günden bu yana yaklaşık iki sene içinde gerçekleşen kadınlarımıza yönelik hem ticari hem de sosyal paydası yüksek organizasyonlara imza atmaya devam ediyor.

Bugüne kadar yapılmış olan gerek kadın gücü üretim fuarlarıyla, çeşitli etkinlikleriyle gerek ihtiyaç sahiplerine ulaşmalarıyla gerekse kadının toplum içindeki değerini ve gücünü ortaya çıkarmak adına büyük katılımların sağlandığı programları başarıyla gerçekleştirmiştir.

En son gerçekleşen programla yine bir kadının hayatına dokundular ve bir ay gibi kısa bir zaman diliminde insan hayatında nelerin değişebileceğini bizlere gösterdiler.
Öncelikle bugüne kadar farkındalık yaratan tüm çalışmaları için kurul üyelerini tebrik ediyorum.

Bizler Soma Ticaret ve Sanayi Odası olarak bir bütünüz ve bu anlayışla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımla beraber yeni projeler üretmek için çalışıyoruz.
Odalar bünyesinde kurulan bu tür kurulların sadece isminin olması değil, her yönüyle çalışması ve aktif olması gerekmektedir.
Bizler her zaman olduğu gibi Soma Ticaret ve Sanayi Odası olarak, ortaklarımız olan üyelerimizin hem ticari hem de sosyal faaliyetlerinin içinde olmaya devam edec eğiz.

Saygılarımla…
CEM DOĞAN
SOMA TİCARET VE SANAYİ ODASI
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*