YERİNDE CNC OPERATÖRLÜĞÜ EĞİTİMİ SONA ERDİ

Zafer Kalkınma Ajansı destekleriyle Soma Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından sanayi firmalarına verilen “Yerinde CNC Operatörlüğü Eğitimi” tamamlanarak kursiyerlere sertifikaları Soma TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı ve Yönetim Kurulu Üyesi Hayrullah Çetin tarafından verildi.

Zafer Kalkınma Ajansı ve Soma Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) iş birliği ile düzenlenen “Yerinde CNC Operatörlüğü Eğitimi” teorik eğitimlerin ardından 16 gün süren yerinde uygulamalı eğitimlerin de tamamlanması ile sona erdi.

Soma TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı, sanayi kuruluşlarında ayrı öneme sahip ara eleman yetiştirilmesine katkı sağlamak için projenin hayata geçirildiğini ifade ederek şunları söyledi:

 “Oda üyesi sanayi firmalarının çalışanlarına yönelik Zafer Kalkınma Ajansı, Soma Mesleki Eğitim Merkezi iş birliği ile  “Yerinde CNC Operatörlüğü Eğitimi” projesi düzenlendi. Proje kapsamında yerinde uygulamalı eğitimler Arıksan Metal Limited Şirketi ve STECH Limited Şirket’ine ait şantiyelerde verildi. Eğitimde başarılı olan 30 kursiyerimiz sertifika almaya hak kazandı. Destek olan kurum ve firmalara Odamız adına teşekkür ediyorum eğitim çalışmalarımız devam edecektir.”

 

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*