X. INNOPROM Uluslararası Sanayi Fuarı 2019

Rusya Federasyonu Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ile Sverdlovsk Bölgesi Yönetimi tarafından düzenlenen INNOPROM Uluslararası Sanayi ve Ticaret Fuarı 8-11 Temmuz 2019 tarihinde Ekaterinburg kentinde gerçekleştirilecektir.

Resmi açılışını Rusya Devlet Başkanı Vladimir PUTİN ile Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın yapması planlanan ve 2019 yılında 10’uncusu düzenlenecek olan fuara, 20 ülkeden 600 firmanın katılım sağlaması ve 50.000 profesyonel iş insanının ziyaret etmesi beklenmektedir. Bu sene ‘Dijital Üretim: Entegre Çözümler’ temasıyla düzenlenecek olan fuara tüm dünyadan büyük bir katılım beklenmektedir.

Ülkemizin bu yıl “PARTNER ÜLKE: TÜRKİYE” adı altında yer alacağı fuara Zafer Kalkınma Ajansı tarafından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı için ayrılan 90 m²’lik alan içinde 12 m²’lik bir alanda TR33 bölgesini oluşturan Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak ve Manisa illerinin yatırım ortamını tanıtmak üzere stantlı katılım gerçekleştirilecektir.

Bölge illerimizde faaliyet gösteren firmalarımız, tüm masraflarını (ulaşım, konaklama vb.) kendileri karşılamak kaydıyla Zafer Kalkınma Ajansının standında firma tanıtımlarını yapabileceklerdir.

Kuruma kayıtlı firmaların bu konuda bilgilendirmesini ve katılım sağlamak isteyen firma olması durumunda 31 Mayıs Cuma saat 17:00’ye kadar aşağıdaki irtibat adresine dönüş yapmaları gerekmektedir.

Manisa Yatırım Destek Ofisi Uzman Mustafa COŞKUN 

Tel : +90 236 237 29 47

Fax : +90 236 237 29 47

E – posta : mustafa.coskun@zafer.gov.tr

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*