Türkiye – KKTC Ticaret Odası Forumu 1. Ekonomi Konferansı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden (TOBB) Odamıza gönderilen yazıda;
 
TOBB ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) arasında 3 Temmuz 2018 tarihinde imzalanan Mutabakat Zaptı ile “Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu” kurulmuş olduğu, söz konusu Forumun Türkiye ile KKTC arasındaki karşılıklı ticaret ve yatırım ilişkilerinin gelişimine destek olmak amacıyla çalışmalarını sürdürmekte olduğu belirtilmektedir. 
 
Bu çerçevede Türkiye-KKTC Ticaret Odası tarafından 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü Golden Tulip Lefkoşa Otel’de “Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu 1. Ekonomi Konferansı” düzenleneceği bildirilmektedir. 
 
Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu ev sahipliğinde, Lefkoşa’daki Konferansın açılış konuşmaları, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay, KKTC Başbakanı Sayın Ersin Tatar, TOBB Başkanı M.Rifay Hisarcıklıoğlu ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz tarafından yapılacak olup, Konferans kapsamında KKTC’de iş yapma fırsatları ve yatırım ortamına ilişkin sunumların yanı sıra, eğitim, turizm, tarım ve bilişim teknolojilerine ilişkin sektörel panel ve devamında iş görüşmeleri düzenlenecektir.
 
KOnfernas taslak programı ve katılım teyit formuna http://ekonomikonferansi.tobb.org.tr adresinden ulaşılabilmektedir.
 
Konferansa katılım ücretsiz olup, katılım teyidi için http://ekonomikonferansi.tobb.org.tr linkinde yer alan başvuru formunun en geç 27 Haziran 2019 Perşembe günü mesai bitimine kadar doldurulması gerekmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*