TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ MAHMUT ÖZGENER VE TOBB ODALAR MÜDÜRÜ VOLKAN TUFAN SOMA TSO’YU ZİYARET ETTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetiminin mahalli sorunlarla ilgili Oda-Borsa ziyaretleri kapsamında TOBB Yönetim Kurulu üyesi ve İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener ile TOBB Odalar Müdürü Volkan Tufan, Soma Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Ziyarette TSO Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Kurt ile Yönetim Kurulu üyeleri Hayrullah Çetin, Murat Suer ve Damla Özlen hazır bulundu.

Soma TSO Başkanı Cem Doğan’ın Soma ve Kırkağaç’ın büyüme potansiyeline sahip bir ilçe olduğunu vurguladığı görüşmede sosyo-ekonomik gelişmeler, beklentiler ve sorunların çözümlerine ilişkin başta Soma OSB dosyasını sunan Soma TSO Yönetimi, projenin bir an önce hayata geçirilmesinde ve yatırımcıların bu bölgeye çekilmesinde desteklerini istedi.

Aynı zamanda Soma Kömür İşletmeleri’nden alacaklı esnaflarla ilgili sona gelinmesi umudunu yineleyen Başkan Cem Doğan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*