TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU VE İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU !

Sayın Üyemiz,

TOBB tarafından Odamıza iletilen yazıda; TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimlerinin Oda ve Borsalarda 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Seçmen listeleri, seçim tarihi, yeri ve saati 11 Şubat 2019 Pazartesi gününden itibaren Odamız hizmet binasında bulunan ilan yerlerine asılmak suretiyle ve web sayfamızdan yayınlanarak duyurulacaktır. 

İl İcra Komitesi üyelik başvuruları 11 Şubat 2019 Pazartesi gününden itibaren bir dilekçe ve ekinde aday olabilme şartını içeren adli sicil belgesi ile birlikte en geç 21 Şubat 2019 Perşembe günü mesai bitimine kadar seçimin gerçekleşeceği Oda/Borsaya yapılacaktır.

Başvurusunu tamamlamış icra komitesi üyeliği adaylarının yer aldığı liste, 25 Şubat 2019 Cuma günü mesai başlangıç saatinden itibaren seçimin gerçekleştirileceği Oda/Borsa hizmet binasında bulunan ilan yerlerine kontenjanları ile birlikte asılmak ve internet sitelerinde yayınlanmak suretiyle duyurulacak ve 27 Şubat 2019 Çarşamba günü seçim gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Kurulu’nda yer almak isteyen kişilerin başvuru dilekçesi ve adli sicil belgesi ile birlikte en geç 21 Şubat 2019 günü mesai bitimine kadar Odamıza bizzat müracat etmesi gerekmektedir.

EK:  

GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU SEÇMEN LİSTESİ

KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU SEÇMEN LİSTESİ

Genç Girişimciler İl İcra Komitesi Başvuru Dilekçesi 

Kadın Girişimciler İl İcra Komitesi Başvuru Dilekçesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*