SOMA TSO’DAN, ÜYELERİNE ÖZEL DANIŞMANLIK HİZMETİ

Soma Ticaret ve Sanayi Odası ile Aydın Patent Marka Tanıtım Danışmanlık Ltd. Şti. arasında Soma TSO üyelerine yönelik protokol anlaşması imzalanmıştır.

İmzalanan bu protokol ile Aydın Patent Marka Tanıtım Danışmanlık Ltd. Şti., İmtiyazlı Üye Hizmetleri sözleşmesi kapsamında, Marka, Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım ve Coğrafi İşaret- Geleneksel Ürün Adı tescili, yenileme, devir, lisans işlemleri gibi vekillik hizmetlerini talep eden üyelere vermek ile yükümlüdür.

Aydın Patent Marka Tanıtım Danışmanlık Ltd. Şti., bu hizmeti talep  eden üye/üyeler doğrultusunda karşılıklı belirlenen günlerde bir uzman görevlendirilerek Soma Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti verecektir.

Aydın Patent Marka Tanıtım Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından aynı zamanda Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım, Garanti Markası, Ortak Marka gibi İşlemleri resmi harçlar dışında vekil tarafından tarifname oluşturulması vb. işlemler var ise işin boyutuna bağlı olarak belirlenen rayiç vekillik ücretin üzerinden %30 indirim uygulanacaktır.

Danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için: http://www.somatso.org.tr/aydin-patent-ile-uye-hizmetleri-sozlesmesi/  web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*