SOMA TSO’DAN SOMA VE KIRKAĞAÇ İLÇELERİNDE BULUNAN ÖĞRENCİLERE EĞİTİM YARDIMI

Soma Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Soma ve Kırkağaç’ta değişik okullarda eğitim gören 1000 öğrenciye mont yardımı yapıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin katkıları ile alınan montlar Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Kutlu tarafından yardıma muhtaç öğrencilere ulaştırılmak üzere Soma ve Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürlerine teslim edildi. İlçe Milli Eğitimi Müdürlükleri ile yapılan ortak çalışma ile okullarda ihtiyaç sahibi öğrenciler belirlenerek mont yardımında bulunuldu.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hakan Işık, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere 1000 adet montu, Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kırkağaç Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim etti.

Başkan Işık, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) gönderdiği maddi destek ile, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin katkılarıyla tespit edilen öğrencilere mont temin ettiklerini belirterek, ” Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği önderliğinde tüm yurt genelinde Oda ve Borsalarımız hizmet sundukları bölgelerdeki ihtiyaç sahibi çocuklara eğitim yardımı yapmaktadır. Biz de Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitim yardımı yapmak üzere mont alımı yaptık. Soma Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitime daima destek vermekteyiz, bundan sonrada desteklerimiz devam edecektir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*