SOMA TSO’DAN SİYASİ PARTİLERE İADE-İ ZİYARET

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı, Yönetim Kurulu üyeleri; Abdullah Köroğlu, Hayrullah Çetin, Murat Suer ve Meclis üyeleri; Mustafa Kurt, Damla Özlen, Halil İbrahim Süler siyasi partilere iade-i ziyaret gerçekleştirdi.
Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi ilk olarak Soma AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Ali Aksoy’u daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Levent Elbinsoy, Büyük Birlik Partisi İlçe Teşkilat Başkanı Ahmet Bakır, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Adem Yıldırım ve İYİ Parti Soma İlçe Başkanı Vehbi Çiçek’i ziyaret etti.
Soma adına yapılması gerekenlerin istişare edildiği ziyaretlerde sorunların tespiti ve çözümü noktasında birlik olunmasının önemi vurgulandı.
Ziyaretin sonunda tüm parti yönetimlerine başarılar dileyen Başkan Cem Doğan, “Siyasi partilerle bir araya gelmek hem üyelerimizin hem Soma’nın sorunlarını çözme noktasında farklı bakış açıları kazandırarak bize katkı sağlayacaktır” dedi.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Parti Başkanları, Başkan Cem Doğan ve Yönetiminin çalışmalarını takdirle takip ettiklerini belirterek başarı dileklerini ilettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*