SOMA TSO’DAN İNTERNET ALTYAPI DESTEĞİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Soma Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere Soma ve Kırkağaç İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri’ne toplamda 55 adet tablet teslim edilmişti.

Soma ve Kırkağaç Milli Eğitim Müdürlükleri ihtiyaç sahibi öğrencileri belirleyerek bu tabletleri kendilerine ulaştırmışlardır.

Tabletlerini teslim alan öğrencilerin online eğitimlerine sorunsuz katılabilmeleri için de internet alt yapısı olmayan öğrenciler tespit edilerek Soma Ticaret ve Sanayi tarafından internet altyapı desteği hizmeti verildi.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi ve oda üyelerinin de katkılarıyla verilen internet altyapı destek hizmeti için Soma Linyit Net İletişim ile indirimli protokol anlaşması imzalanarak, Linyit Net İletişim tarafından internet altyapı çalışmaları tamamlanmıştır.

Konuyla ilgili açıklama yapan Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan “Geçtiğimiz günlerde TOBB ve odamız tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri’ne tabletleri teslim etmiştik. Tablet teslimlerinden sonra da internet altyapısı olmayan öğrencilerimiz için Meclis üyelerimiz ve oda üyelerimizin de destekleriyle altyapı desteği vereceğimizi söylemiştik. Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından tespit edilen internet altyapısı olmayan öğrencilerimizin internet altyapı çalışmalarını tamamladık. Desteklerinden dolayı “Oda meclisimize ve üyelerimize teşekkür ederim.” Dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*