SOMA TSO’DAN, HİBRİD VE ELEKTRİKLİ ARAÇLAR EĞİTİMİ

Soma Ticaret ve Sanayi Odası, Soma Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi ile birlikte yapmış olduğu çalışma kapsamında Hibrid ve Elektrikli Araçlar Eğitimi yapıldı.
 
Soma Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda Dinamik Eğitim Danışmanı Osman Kaya tarafından gerçekleştirilen eğitime Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı, Soma Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Hayati Uzun, Soma Sanayi Sitesi ustaları, çalışanları ve Soma TSO üyeleri katıldı.
 
Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı eğitime ilişkin yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi.” Bu eğitim programında Elektrikli ve Hibrid Taşıtlar sektörünün ihtiyacı olan ve günümüzün teknolojik bilgisi ile donanarak bu ihtiyacın giderilmesi temel hedefimiz olmuştur.
 
Hibrid Araçlarda; bakım onarım, arıza teşhisi, montaj, üretim, gerilimsiz hale getirme, sökme-takma konularında güvenle çalışmak için hibrid araç teknolojisine hâkim olmak gerekir.
 
Bizler de Soma Ticaret ve Sanayi Odası olarak, planlamış olduğumuz bu 2 günlük eğitim programı ile birlikte Sanayi Sitesi ustalarımızın, çalışanlarının ve oda üyelerimizin Hibrid ve Elektrikli Araç teknolojisinde bakım onarım gibi alanlarda bilgiler edinerek, iş hayatlarına katkıda bulunmak istedik.”
 
İki gün süren eğitimin sonunda, katılımcılara Katılım Belgeleri takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*