SOMA TSO VE MANİSA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI İŞBİRLİĞİYLE ‘E-ARŞİV FATURA’ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Soma Ticaret ve Sanayi Odası ile Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası işbirliğinde, ‘Vergi Usul Kanunu Tebliği ve E-Arşiv Fatura Uygulaması’  hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

 

Toplantıya, Soma TSO Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı, Yönetim Kurulu üyesi Murat Suer ve Disiplin Kurulu Başkanı Mahir Sönmez katılım sağladı.

 

Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası eğitmenleri, TESMER Yönetim Kurulu Sekreteri Mustafa Üye, Araştırma Mevzuat Komitesi üyesi İsmail Ersin ve Manisa Vergi Dairesi Denetim Koordinasyon Şefi Halil İbrahim Erol tarafından, Soma Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Niyazi Kavruk’un katkılarıyla, muhasebecilere, mali müşavirlere ve ilgili Oda üyelerimize, ‘E-Belge Uygulamaları, E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-İrsaliye, Zaman Damgası, Müracaat Süreçleri’ konularında sunumla bilgilendirme yapıldı.

 

Manisa SMMM Eğitmenleri Mustafa Üye ve İsmail Ersin’in katılımcıların sorularını cevaplamasıyla toplantı sona erdi.

 

Toplantının sonunda, Soma TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı, “Üyelerimizden gelen talep üzerine toplantıyı düzenledik. Faydalı olduğu yönünde anında geri bildirimler aldık. Bunun için Manisa SMMM Odası Eğitmenlerine teşekkürlerimi iletiyorum. Bundan sonraki süreçte de üyelerimize fayda sağlayacak toplantılar ve seminerler düzenlemeye devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*