SOMA TSO ÜYELERİNE ÖZEL MİMAR SİNAN OKULLARI İLE PROTOKOL İMZALANDI

Soma Ticaret ve Sanayi Odası, oda üyelerine özel indirimler sağlamak amacıyla yeni dönemde de protokol anlaşmaları imzalamaya devam ediyor.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Mimar Sinan Okulu Yönetimi ile Soma TSO arasında protokol anlaşması imzalandı.

Ziyarette Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Sinan Özcan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı, Mimar Sinan Okulları Müdürü İlker Mesut İlkhan, Kurucu Temsilcisi Ahmet Gencay, Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kaya ve Yönetim Kurulu Üyesi Musa Yalın bulundu.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası ile Mimar Sinan Okulları arasında imzalanan protokolde oda üyelerine ve oda üyelerinin birinci dereceden yakınlarına 2018-2019 eğitim-öğretim yılına ait açıkladığı liste fiyatları üzerinden %20 oranında indirim uygulanacağı belirtildi.

Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, “Mimar Sinan Okulları ile imzalanan protokolün oda üyelerimize ve Mimar Sinan Okulları’na hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*