SOMA TSO, TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

Soma TSO yetkilileri, Ankara Ziyareti Kapsamında, Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Soma Kömürcüler Derneği Başkanı Nadirhan Hızlı, Soma TSO Meclis Başkan Yardımcısı Kemal Çamzeybek, Soma TSO 3. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Murat Akbay ve Soma TSO 3. Meslek Grubu Üyesi Yunus Cengiz, Türkiye Kömür İşletmeleri ziyaretleri kapsamında ilk olarak, Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Ömer Bayrak’ı ziyaret etmiştir.

2018 Yılı bayilik kapsamında bayilere verilmesi öngörülen sanayi kömürü hakkında fikir alışverişinde bulunulmuş ve bayilere sanayi kömürünün verilmesi konusunda karar verilmiştir. Genel Müdür Ömer Bayrak tarafından ilgili birimler konu hakkında bilgilendirilmiş, devamında Soma TSO heyeti tarafından bu birimler ziyaret edilmiştir.

Pazarlama ve Satış Daire Başkanı Cemal Baş ile yapılan görüşmede; 2018 yılı ısınma amaçlı kömürlerin bayi tarafından satışının daha rahat sürmesi açısından Sosyal Yardımlaşma kömürünün erken başlamasının avantaj olduğunu, çalışmaların bu yönde ilerlediği Valilik ve Kaymakamlıklar aracılığıyla bu kömürün dağıtımına süratle başladığı, ilerideki aylarda sıkışıklığa sebebiyet vermeden sevkiyatın devam edeceği Soma TSO heyetine bilgi olarak verilmiştir.

Önümüzdeki hafta Pazarlama ve Satış Daire Başkanı Sayın Cemal Baş ve ekibinin Soma’ya planlamış oldukları ziyarette Soma Pazarlama ve Satış Müdürü Yurda Günsal Yeşilbaş’ın da bulunduğu bir günde toplantı yapılmasına karar verilmiş ve konuların detaylarının karara bağlanması görüşülmüştür.

Soma TSO Yönetim Kurulu Üyesi Nadirhan Hızlı “Sayın Ömer Bayrak, Pazarlama Satış Daire Başkanı Cemal Baş, İdari ve Sosyal İşler Daire Başkanı Faruk Kurt ve Eğitim Daire Başkanı M. Sedat Agdağ’a misafirperverlikleri ve sıcak sohbetleri için şahsım ve Soma TSO ekibi adına teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.


TKİ Genel Müdürü Ömer Bayrak

Faruk Kurt, Nadirhan Hızlı, Cemal Baş, Sedat Agdağ, Kemal Çamzeybek, Yunus Cengiz

Faruk Kurt, Nadirhan Hızlı, Cemal Baş, Sedat Agdağ,Murat Akbay, Kemal Çamzeybek,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*