SOMA TSO, TOBB AKREDİTASYON KIYASLAMA ÇALIŞMASI İÇİN TİRE TİCARET ODASI’NI ZİYARET ETTİ

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Yönetim Kurulu Üyeleri Hayrullah Çetin, Murat Suer, Damla Özlen, Soma TSO Genel Sekreteri Canan Copkıran, Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Dövücü ve Kalite, Akreditasyon Sorumlusu Burçin Kaygusuzer; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon çalışmaları kapsamında Kıyaslama için Tire Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu olarak Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı’yı ziyaret ederek Tire Ticaret Odası ve Soma TSO çalışmaları İçin kıyaslamada bulundular.

Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı başkanlığında, Soma TSO Heyeti Tire Güneş Enerji Sistemleri’ni, Bedesten’de Atatürk Resim sergisini, Tire Göleti’ni ve Tarihi Değirmen’i gezdi.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası personelleri ise Tire Ticaret Odası’nda Akreditasyon Sorumlusu Sibel Ergi ile TOBB Akreditasyon Çalışmaları İçin İş planı, Dış Ticaret, Performans Değerlendirme, Bilgi İşlem ve İç Tetkik konularında kıyaslama yaptı.

Ziyaretin sonunda Soma Ticaret ve Sanayi Odası ile Tire Ticaret Odası arasında Kardeş Oda Protokolü imzalandı.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı’ya misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini ileterek, kendileri en yakın zamanda Soma’ya beklediklerini söyledi.

Başkan Mehmet Nadir Delikanlı ise, Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, en yakın zamanda Soma’ya geleceklerini ekledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*