SOMA TSO, TOBB 79. GENEL KURULU’NDA

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Meclis Başkanı Nüvit Iğnak ve Soma TSO Meclis Üyesi Ramazan Karakaya, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 79. Genel Kurulu’na katılım sağladı.

Ankara TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleştirilen 79. TOBB Genel Kurulu’nda Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu 4 yıl süreyle yeniden TOBB Başkanı oldu.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan ise 79. TOBB Genel Kurulu seçimlerinde Ekonomik Rapor İnceleme Komisyonu’na seçildi.

 

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan; “Öncelikle TOBB bünyesi altında seçilmiş olduğum Ekonomik Rapor İnceleme Komisyonu’nda bulunmaktan çok mutluyum. 365 Oda/Borsa Başkanı ve delegelerin oyları ile Başkanlık görevine yeniden seçilen Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nu da tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.

Başkan Doğan “Aynı zamanda TOBB 79. Genel Kurulu’nda 365 Oda/Borsa için TOGG araç çekilişi yapılmış olup, 101 nolu araç odamız adına ayrılmıştır. Hayırlı olsun.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*