SOMA TSO, NİMTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Yönetim Kurulu üyeleri Abdullah Köroğlu ve Hayrullah Çetin, Soma’da faaliyet gösteren altyapı ekipmanları üretiminde ilçemizde öncü firmalardan Nimtaş’ı ziyaret etti.

Ziyarette, firma yetkilileri Mehmet Pınar ve İbrahim Demirel, Manisa bölgesinde başarılı projeler yürüttüklerini, sektörlerinde uzman kadroyla hizmet vermekten duydukları gururla Soma’ya hizmete devam edeceklerini belirterek firma hakkında bilgilendirdi.

2004 yılında ilk üretim tesisini Akhisar ilçesinde kurarak faaliyetine başlayan Nimtaş, 2007 yılında Soma’da bulunan tesisini kurarak beton boru ve altyapı elemanları üretimine başlamıştır. Çalışma alanları; yollar, parklar, bahçeler, köprüler, pazaryeri, su deposu, altyapı, izmir sahil gibi oldukça geniş olan üyemiz, bünyesinde çalışan peyzaj mimarları ve teknik ekibiyle, isteğe göre de proje üreten firma üretim malzemelerinin imalatını da kendisi yapmaktadır.

Tüm bu uzun disiplinli çalışma sonucunda tesisin şimdilerde, günlük olarak, 8.000 m2 parke, 7.000 mt bordür, 2.000 mt beton boru üretimi kapasitesine ulaştığını belirten Mehmet Pınar, Yönetim Kurulu Başkanımız Cem Doğan’a, Meclis Başkanımız Nüvit Iğnak ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Hayrullah Çetin ve Abdullah Köroğlu’na nazik ziyaretleri için memnun olduklarını belirtti.

Ziyaretin sonunda Soma TSO Meclis Başkanı Nüvit Iğnak ve Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Soma’nın önemli firmalarından olan Nimtaş yetkilileri İbrahim Demirel ve Mehmet Pınar’a Odamıza ve ilçemize verdikleri güç dolayısıyla teşekkürlerini ileterek, hayırlı kazançlar dilediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*