SOMA TSO MECLİS ÜYELERİNE, SOMA OSB HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Soma Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Galip Bilgen tarafından, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyelerine ve Soma TSO OSB Müteşebbis heyeti üyelerine bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni oluşturduğu müteşebbis heyeti listesinde Mustafa Kurt, Murat Ok, Kemal Türkeri, Ahmet Raif Dikmeoğlu, Mehmet Şen ve Kerem Tezbaşaran bulunuyor.

Soma OSB Müdürü Galip Bilgen “Soma Organize Sanayi Bölgesi’nde şu ana kadar 49 adet ön talep formunun toplandığını ve Soma OSB Uluslararası Çandarlı Limana 70 km, yeni yapılacak otoban çıkışına 500 metre, yeni hizmete açılacak olan hızlı tren istasyonuna 1 km mesafede olacağı bilgilerini verdi. Ayrıca bu bölgedeki OSB’ler içerisinde en yüksek destekleme oranına sahip olduğunu belirterek, bu stratejik özelliğinden dolayı Soma OSB’nin lojistik anlamında önemli bir konumda olacağını da ekledi”.

Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Soma OSB Müdürü Galip Bilgen’e vermiş olduğu bilgilerden dolayı teşekkürlerini ileterek, çalışmalarında başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*