SOMA TSO, KIRKAĞAÇ KAYMAKAMI BÜYÜKKÖSE VE KIRKAĞAÇ BELEDİYE BAŞKANI GEDÜZ’Ü ZİYARET ETTİ

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Kurt, Yönetim Kurulu üyesi Damla Özlen ve Meclis üyeleri Ahmet Ok ile Kamil Altınbaş, Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse ve Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ü ziyaret etti.

Başkan Cem Doğan, Kaymakam Murat Büyükköse ve Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’e Kırkağaç’ta faaliyet gösteren Oda üyesi firmalar hakkında bilgiler verdi. İlçedeki sosyal, ticari gelişmeler ve bu anlamda yapılabileceklere dair karşılıklı görüşler bildirildi.

Soma TSO Yönetim Kurulu üyesi Damla Özlen aynı zamanda başkanlığını yaptığı Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu’nun düzenlediği 7-8-9-10 Ekim 2019 tarihleri arasında ikincisi gerçekleşecek olan ‘Geleneksel Kadın Girişimciler Fuarı’na Kaymakam Büyükköse ve Belediye Başkanı Gedüz’ü davet etti. Özlen, Kırkağaç’tan Odaya hem üye hem üye olmayan birçok katılımcı olduğunu belirterek katılımlarının kendilerini onurlandıracağını dile getirdi.

Ziyaretlerde, geçtiğimiz günlerde Kırkağaç’ta öğrenci servisinin kaza yaptığını üzüntüyle öğrendiklerini belirten Başkan Cem Doğan, kazada yaralanan öğrencilere ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*