SOMA TSO KATKILARIYLA, TKDK HİBE VE DESTEKLERİNE İLİŞKİN TOPLANTI DÜZENLENDİ

Soma Ticaret ve Sanayi Odası katkılarıyla, TKDK IPARD 5’nci başvuru çağrı ilanı ve desteklenecek tedbirlere ilişkin bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Soma Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, Soma Belediyesi Koordinasyon İşleri Müdürü Sabır Tuna, Soma İlçe tarım ve Orman Müdürü Hayati Aslan ve Soma Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Emin Benli, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeleri; Ahmet Ok, Kemal Türkeri, Mustafa Kurt ve Mustafa Sinan Özcan katıldı.

Açılış konuşmasını, Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hayati Aslan yaptı. Aslan, yatırımların uygulanacağı iller arasında Manisa’nın olmasının önemli bir fırsat olduğunu belirterek, TKDK’nın çalışmalarını çok değerli bulduklarını ifade etti.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Manisa İl Koordinatörlüğü proje uzmanı Vacit Günezer sunumunda, TKDK IPARD II 5’nci başvuru çağrı ilanı ve desteklenecek tedbirlere ilişkin ayrıntılı bilgiler vererek katılımcılardan gelen soruları yanıtladı.

Bu program kapsamında desteklenecek sektörler, destek oranı ve destek bütçesi hakkında ayrıntılar ve başvurulara dair ayrıntılı bilgiye TKDK’nın resmi web sitesinden ulaşılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*