SOMA TSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU’NUN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NE ÖZEL ‘GİRİŞİMCİLİKTE KADIN GÜCÜ FUARI’

Soma Ticaret ve Sanayi Odası ile Soma Belediyesi’nin katkılarıyla, Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Soma’da ilk kez ‘Girişimcilikte Kadın Gücü Fuarı’ organize etti.

Soma Belediyesi Düğün Salonu’nda, 7-8-9 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek fuarın kapıları dün ziyaretçilere açıldı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bugün açılışı yapılan fuara, Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş, Soma Belediye Başkanı Ali Tulup ve Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Yönetim Kurulu üyeleri ve Meclis üyeleri ile Soma AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Aksoy ve MHP İlçe Başkanı Adem Yıldırım katıldı.

Açılış konuşması yapan Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, açılışı yapılan fuarın, kadın girişiminin güzel bir örneği olduğunu belirterek kadın girişimcileri tebrik etti. Bundan sonraki projelerinde de Kadın Girişimciler Kurulu’na destek olacaklarını ifade ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Açılışın ardından Soma Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu, Kadın girişimcilerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü çiçek dağıtarak kutladı. Kurul Temsilcisi Hasan Gündoğan, başarılı bir organizasyonla açılışını yaptıkları fuar adına Kadın Girişimciler Kurulu’nu tebrik etti.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Temsilcisi Damla Özlen, kadın girişimciliğin özendirilmesi ve kadın istihdamının artırılması amacıyla gerçekleştirdikleri fuarın büyük ilgi görmesinden Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu olarak duydukları memnuniyeti dile getirerek bundan sonra da Kurul olarak çalışmalarına devam edeceklerini farklı organizasyonlarla bir araya geleceklerini belirtti. Fuarın en büyük destekçileri; Soma Belediye Başkanı Ali Tulup ve Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Soma’dan ve Kırkağaç’tan çok sayıda kadın girişimcinin ve sponsor firmaların ürünlerini sergilediği fuar 9 Mart’ta saat 22:00’a kadar ziyaretçilere açık olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*