SOMA TSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU “DOLABINDA DURMASIN, SOKAKLARI ISITSIN” ETKİNLİĞİNİ BAŞLATTI

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu’nun başlatmış olduğu Sosyal Sorumluluk Projesi “Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın” bugün itibariyle halka açıldı.

“Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın” başlığı ile çocuk,yetişkin, genç demeden iyi durumdaki tüm kıyafetlerimizi Soma Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında toplayarak, Soma Beşyol mevkiinde yer alan Dolabında Durmasın Sokakları Isıtsın pankartının altına kıyafetler asıldı.

İhtiyaç sahibi çocuk, genç, yetişkin vs. ücretsiz olarak kışlık kıyafetleri buradan temin edebilecekler.

Kıyafetler Soma Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında toplanmaya devam ederek, Soma TSO Kadın Girişimciler kurulu üyeleri tarafından beşyolda yer ala kıyafetler sürekli kontrol edilerek düzenlemeleri yapılacaktır.

Sende dolabında iyi durumda olan, giymediğin kıyafetlerini getir, ihtiyacı olan giysin…

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, “Kış aylarının soğuk geçtiğini ve Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Soma’da da ihtiyaç sahibi insanların bulunduğunu söyledi. Bizler de ihtiyacı olan, ulaşamadığımız kişi ve kişilere böylelikle ulaşmış olacağız. Kadın Girişimciler Kurulu’muzun başlatmış olduğu bu projeye desteklerinizi bekliyoruz. “dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*