SOMA TSO GENÇ VE KADIN GİRİŞİMCİLER KOMİTE ÜYELERİ, İL İCRA KOMİTESİ BAŞKANLIK SEÇİMLERİNE KATILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) koordinasyonunda oluşturulan Genç ve Kadın Girişimciler İl İcra Komitesi Başkanlık seçimi dün Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında gerçekleşen seçime, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komite üyesi Damla Özlen ve Soma TSO Genç Girişimciler Kurulu İcra Komite üyesi Hasan Gündoğan da katıldı.

Seçimde; Manisa Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına Huriye Uslu seçilirken, Başkan Yardımcılığına Soma TSO Kadın Girişimler Kurulu İl İcra Komite üyesi Damla Özlen seçildi.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası İl İcra Komite üyelerinin oybirliğiyle, Manisa TSO Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına oybirliğiyle Mustafa Yücel seçildi.

Seçimlerin ardından Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ilk toplantısını yaptı.

Toplantıda, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, seçimin hayırlı olması temennisiyle tüm Genç ve Kadın Girişimciler Komite üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek, İl İcra Komitesi Başkan Yardımcılığına seçilen Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu Temsilcisi Damla Özlen’i ayrıca tebrik etti. Konuşmasının sonunda ise Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı’na misafirperverlikleri için teşekkürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*