SOMA TSO, ELİ PAZARLAMA VE SATIŞ ŞUBE MÜDÜRÜLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Nadirhan Hızlı, Soma TSO üyeleri Hasan Serbest, İsmail Kaynak ve Yunus Cengiz; Soma TSO 3. Meslek Grubu olarak Ege Linyitleri İşletmesi Pazarlama ve Satış Şube Müdürü Yurdagünsal Yeşilbaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Konya il sınırları içerisinde bulunan çoğu ilçede kanunsuz bir biçimde satışı yasaklanan 1. Kalite ELİ üretimi yerli kömürün satışının tekrardan yapılması için başlatılan girişimin sonuçları görüşüldü. Enerji ve tabi kaynaklar bakanlığının yanı sıra Konya valiliğine konu hakkında bilgiye istinaden kararın gözden geçirilmesi ve kararın iptali konusunda gerekli girişimlerin yapılmasının talebi iletildi.

Soma TSO Yönetim Kurulu Üyesi Nadirhan Hızlı, “Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık aylarında üyelerimizin terminlerinden kesilen kömürlerin iadesi hakkında Soma TSO olarak girişimlerde bulunulacağını” ifade etti. Girmekte olduğumuz kış sezonunda uygulanacak olan üretim ve satış politikaları hakkında da Müdür Yeşilbaş’dan bilgiler alındı.
Önümüzdeki haftalarda TKİ Genel Müdürü Ömer Bayrak’ın makamında ziyaret edilmesinin planlandığı ve bahsi geçen sıkıntılarının giderilmesi husunda genel müdürden istekde bulunulacağı dile getirildi.

Soma TSO 3. Meslek Grubu üyeleri, Pazarlama ve Satış Şube Müdürü Yurdagünsal Yeşilbaş ziyaretinin ardından da göreve yeni gelen Ali İhsan Gürhan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*