SOMA TSO, AKHİSAR TİCARET BORSASI’NIN DÜZENLEDİĞİ ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Akhisar Ticaret Borsası’nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği İftar yemeğine katıldı.

Gülbeyaz-ı Ziyafet Restaurantta düzenlenen iftar yemeğinde, Akhisar Ticaret Borsası’nda en fazla işlem yapan firmalar ödüllerini aldı.

Törende konuşan Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat; Zeytin ve zeytinyağı tüketimini artırmak üzere hazırladıkları yeni projeyle günde 1 milyon kişiye daha ulaşacaklarını söyledi.

Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat´ın konuşmasından sonra Akhisar Ticaret Borsası ´nda en çok tescil yaptırarak ödül alan firmaların ödülleri verildi. Ödül alan firmalar şöyle:
Keskinoğlu, Hikmet Gıda, Alhatoğlu Zeytincilik, Toprak Zeytin Z.Yağı, Güngör Zeytincilik, Mustafa Yemen, Fatih Mehmet Başaran, Baktat Zeytin, Öncü Zeytincilik, Ünlü Tarım, Metin Eser, Yiğit Zeytincilik, Meridyen, Çelenlioğlu, Ferkay Zeytincilik, Karabulut Pamuk Çırçır, Erdem Zeytinyağı Zeytincilik, Nesa Erbek Zeytincilik, Tosun Gıda, Yıldırım Gıda, Kurtuluş Yağ., Nuri Güner, Çolban Zeyt., Öz Tarım, Mesnevi Gıda, Gizem Yağ, Hakkı Emre Güner, Öztürk Sarrafiye Zeytincilik, Kamil Yeni, Abdullah Berkama, Serkan Akar, Zer Salça Konserve, Can Zeyt Gıda, Gökler Gıda, Hisar Zeytincilik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*