[:en]SOMA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN KURUMSALLAŞMA EĞİTİMİ[:tr]SOMA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN KURUMSALLAŞMA EĞİTİMİ[:]

Soma Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Soma TSO üyelerine Kurumsallaşma Eğitimi düzenlendi.
Soma Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen eğitime Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdullah Köroğlu, Murat Suer, Meclis Başkan Yardımcısı Sinan Özcan, Soma TSO Meclis Üyeleri Mustafa Kurt, Tahir Yazar, Soma TSO Genel Sekreteri Canan Copkıran, Soma TSO Üyeleri ve serbest muhasebeciler katıldı.
Soma Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen eğitim, NormPatent Marka Patent Tasarım ve Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti kurucu ortaklarından olan Marka ve Patent Uzmanı Sami Ertuğrul tarafından verildi.
Soma TSO bünyesinde düzenlenen eğitimin hedefi; kurumların değerini arttırmak ve sürdürülebilirliklerinin sağlanması oldu.
Eğitimin konu başlıkları şunlardır :
• Kurum nedir? Ne işimize yarar?
• Kurum oluşturma
• Kurumsal Yönetimin İlkeleri
• Modern Kurumsal Yönetim Modelleri olarak
Bununla birlikte eğitimde, finansal kaynaklara ve yatırımcılara kolay ulaşım, müşteri memnuniyeti, iyi bir imaj ve güven sağlamanın yolları, krizlerden etkilenmemek için alınması gereken önlemler ve AB normlarına uyum gibi konu başlıklarına da yer verildi.
Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan katkılarından dolayı NormPatent firmasına ve Sami Ertuğrul Bey’e teşekkürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*