SOMA TİCARET VE SANAYİ ODASI ÜYELERİ’NE NEFES KREDİSİ İÇİN EK TAAHHÜT

Soma Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Nefes Kredisi için oda üyelerimizin kullanımına ayırdığımız kaynağı yoğun talep üzerine arttırmış bulunmaktayız. Yeni kaynakla beraber üyelerimize toplam 3.750.000 TL’lik kullanım açmış bulunmaktayız. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin aktardığı 1.800.000 TL’yle beraber toplam 5.550.000 TL’lik kaynak açılmıştır. Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıfbank ve Denizbank şubelerinden yararlanabileceğiniz Nefes Kredisi, 0,99 faiz oranı, ilk 6 ay sadece faiz ödemeli, toplam 18 aylık bir ödeme planı sunmaktadır.
Krediye başvurmak için, Soma Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin odamızdan “TOBB Nefes Kredisi Başvurusu içindir” ibaresi yer alan faaliyet belgesi alması gerekmektedir. Daha sonra bankaya başvurusunu yapabilmektedir.

Üyelerimizin finansal sorunlarını biraz da olsa çözmek ve rahatlatmak için, sunduğumuz ve günümüz şartlarına göre oldukça uygun maliyetli olan Nefes Kredisinin siz değerli üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederim. Biz Soma Ticaret ve Sanayi Odası olarak tüm kaynaklarımızla maddi, manevi üyelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.
Tüm üyelerimize işlerinde bol kazançlı günler dilerim.

Saygılarımla,

Cem Doğan
Yönetim Kurulu Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*