Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu’ndan Orman Haftası Etkinliği

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimcilerüucüı Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu Orman Haftası etkinliği kapsamında Timur Aka At Binicilik tesislerinde orman haftası etkinliği düzenledi.

Etkinliğe Soma Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Soma TSO Yönetim Kurulu üyesi Abdullah Köroğlu, Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Damla Özlen, Soma TSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Hasan Gündoğan, Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri, Genç Girişimciler Kurulu üyeleri ve Soma Halkı katıldı.

Etkinlikte orman ile iç içe at binimi, atların gösterisi ve fidan dikimi gerçekleştirildi.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan “Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulumuz ve Genç Girişimciler Kurulumuzun düzenlemiş olduğu Orman Haftası etkinliğinde Soma halkı ile biraraya geldik. Doğa ile iç içe olan bu etkinliğimizde fidan dikimini de gerçekleştirerek Soma ve Kırkağaç halkı ile biraraya geldik. Katılımların çok olması bizleri mutlu ediyor. Bu ve bunun gibi programları düzenlemeye devam edeceğiz. Bu vesileyle Orman haftası kutlu olsun.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*