‘SOMA 2. GİRİŞİMCİLİK FUARI’ KAPILARINI AÇTI

Soma Ticaret ve Sanayi Odası ile Soma Belediyesi’nin katkılarıyla Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu’nun düzenlediği ‘Soma 2.Girişimcilik Fuarı’ yoğun katılımla dün ziyaretçilere kapılarını açtı.

Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş, Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma Cumhuriyet Başsavcısı Serkan Başaran, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cem Doğan, banka müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve STK temsilcilerinin katılımıyla açılış töreni düzenlendi.

Açılış konuşması yapan Soma TSO Başkanı Cem Doğan, başta Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Damla Özlen olmak üzere fuara katılım sağlayan tüm girişimcileri vizyonlarından ötürü tebrik etti. Fuarın her aşamasında katkısı olan Soma Belediye Başkanı Ali Tulup’a ve açılışa katılan protokole teşekkürlerini iletti.

Fuarla ilgili düşüncelerini paylaşan Soma TSO KGK Başkanı Damla Özlen, “Mart ayında kadınlar günü temasıyla yola çıktığımız fuar geleneksel olmayı hakediyor. Geçen organizasyonda olduğu gibi bugün de bir araya gelme hikayemiz yalnızca ticaretten ibaret değil, bu fuar bize güzel dostluklar kazandıracaktır. Kazandığımız dostlukları pekiştirmeye fırsattır. Aynı zamanda Soma’nın sosyal ve kültürel yansımasıdır. Bu sebeple herkesi bu duyguyu paylaşmaya davet ediyoruz. Tüm emeği geçenlere Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bando takımı eşliğinde muhteşem bir açılışa ev sahipliği yapan yaklaşık 150 katılımcının stant kurduğu ‘Girişimcilik Fuarı’  7-8-9-10 Ekim 2019 tarihlerinde Soma Kapalı Pazaryerinde saat 10.00 ile 19.00 arasında ziyaretçilere açık olacak. Tüm Soma TSO üyelerini ve Soma halkını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*