MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ERKAN AKÇAY, SOMA TSO’YU ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Sayın Erkan Akçay, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cem Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma TSO Meclis Başkanı Nüvit Iğnak, Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Kurt, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı, Soma MHP İlçe Teşkilat Başkanı Adem Yıldırım, Soma Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Erol Saygılı ve Soma MHP İlçe Teşkilatı yönetimi katıldı.

Ziyarette Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay’a “Soma Kömürlerinden Alacaklı Olan Esnaflarla ilgili herhangi bir gelişme olmamıştır. Bizler Soma Ticaret ve Sanayi Odası olarak esnafımızın bu alacaklarını alması için sizlerin desteğini bekliyoruz”. Dedi.

Soma Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları hakkında da bilgiler veren Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan,  Sayın Erkan Akçay’a ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

MHP Grup Başkanvekili Sayın Erkan Akçay, “Soma Kömürlerinden Alacaklı Olan Esnaflarla ilgili çalışmaların takipçisi olacağını söyleyerek misafirperverliklerinden dolayı Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan ve meclisine teşekkürlerini iletti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*