CHP MANİSA MİLLETVEKİLİ AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU SOMA TSO’YU ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Soma İlçe Başkanı Levent Elbinsoy ve yönetimi ile birlikte Soma Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Ziyarette, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı ve Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Kurt bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Soma İlçe Başkanı Levent Elbinsoy, yol göstermesi açısından Soma Ticaret ve Sanayi Odası’nın, partinin programlarında mutlaka yer aldığını belirterek ziyaret başlığını öncellikle pandeminin Soma’da etkileri ve Soma‘nın genel gündemi olarak özetledi.

Ziyaret boyunca, ülkenin ve Soma’nın sağlık ve ekonomisine ilişkin yeni normalleşme süreci değerlendirildi. Vekil Bakırlıoğlu, konuya ilişkin sayısal veriler öncülüğünde, sürecin gidişatını değerlendirdi ve Soma’nın ekonomik dinamikleri hakkında bilgi aldı.

Pandeminin Soma’daki etkileri üzerine değerlendirme yapan Başkan Cem Doğan, ilçede tedirginliğin devam ettiğini belirtti. Ekonomide ciddi sorunların önüne geçmek adına, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak Oda üyelerine sağlanan ve can suyu niteliğinde olan destekler hakkında bilgi verdi.

Ziyaretin sonunda, CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Başkan Cem Doğan’a çalışmalarında başarılar diledi.

Tüm bu süreçte üyelerin yanında olmaya gayret gösterdiklerini belirten Başkan Doğan, bu dönemde bizleri ziyaret etmeniz bizim için önemli diyerek kendilerine teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*