BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ SOMA İLÇE TEŞKİLATI,SOMA TSO’YU ZİYARET ETTİ

Büyük Birlik Partisi Soma İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Bakır, Başkan Yardımcısı Mustafa Yayla ve BBP Soma Belediye Meclis Üyesi Cemal Engin Çapkın, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, koronavirüs tedbirleri kapsamında işyerleri kapanan esnaf ve bu işyerlerinde çalışan işçilerle ilgili sorunlar hakkında istişarede bulunuldu.

BBP İlçe Başkanı Ahmet Bakır, “Hem işyerleri kapanan işverenler, hem de bu işyerlerinde çalışan işçiler ekonomik anlamda oldukça güç durumdadır. Bu kişi ve kişiler için elimizden gelen desteği yapmaya her zaman hazırız. Bu doğrultuda, milletin vergilerinin oluşturduğu hazineden 2021 yılında 5 siyasi partiye dağıtılacak olan 481.800.000 TL’nin nüfus yoğunluğuna göre il/ilçe merkezlerindeki pandemi mağdurlarına dağıtılsa Soma’mızın payına düşen 1.000.000 TL civarında olur. Bu da esnafımızın pandemi sürecinde yaşadığı sıkıntıları bir nebze de olsa hafifletmiş olacaktır. ”dedi.


Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, BBP İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Bakır’a Esnafa destek olarak başlatmış oldukları bu çalışma için elinden gelen desteği vereceğini söyleyerek, BBP Soma İlçe Teşkilatı heyetine teşekkürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*