BAŞKAN DOĞAN, TELEKONFERANSLA ‘TOBB BÖLGE ODALARI TOPLANTISI’NA KATILDI

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, telekonferans yöntemiyle ‘TOBB Bölge Odaları Konferansı’na katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu üyesi ve İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener ve Bölge Oda/Borsa Başkanlarının katılım sağladığı “Koronavirüs ve Ekonomik Tedbirler” konulu toplantıya Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan da telekonferansla katıldı.

Daha önce de ilgili Bakanlıklara iletilmek üzere TOBB Başkanlığına maddeler halinde yazılı olarak bildirilen, ilçemizde tüccarların ve esnafların koronavirüs nedeniyle yaşadıkları sıkıntıları, beklentileri ve çözüm önerilerinin detaylandırıldığı telekonferans görüşmesi yapıldı.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, “Salgının yıkıcı ekonomik etkilerini azaltmak için Oda/Borsa üyeleri ve ticaret dünyasının taleplerini, ivedilikle gündeme alan, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamış olduğu ‘Ekonomik İstikrar Kalkanı Destek Paketi’nin içerisinde yer almasını sağlayan ilgili Bakanlıklarımıza ve tüm gayretleri için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın R. Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ederiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*