2. GELENEKSEL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU FUARI

Soma Ticaret ve Sanayi Odası ile Soma Belediyesi’nin katkılarıyla, Soma TSO Kadın Girişimciler Kurulu’nun düzenlemiş olduğu 2. Geleneksel Kadın Girişimciler Kurulu Fuarı sona erdi.

2. Geleneksel Kadın Girişimciler Kurulu Fuarı Toplamda 150 kadın ve genç girişimcinin katılımıyla kapılarını açan 2. Geleneksel Kadın Girişimciler Kurulu Fuarı Soma ve Kırkağaç halkı tarafından yoğun ilgi gördü.

Soma Belediyesi Kapalı Pazar yerinde, 7-8-9-10 Ekim  tarihlerinde gerçekleşen 2. Geleneksel Kadın Girişimciler Kurulu Fuarı’na yaklaşık 10.000 kişi tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

2. Geleneksel Kadın Girişimciler Kurulu Fuarı’nda bu kez girişimci kadınlarının yanında girişimci erkekler de yer aldı.

Fuar hakkında düşüncelerini ileten Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, , kadın girişiminin güzel bir örneği olduğunu belirterek kadın girişimcileri ve genç girişimcileri tebrik etti. Bundan sonraki projelerinde de Kadın Girişimciler Kurulu’na destek olmaya devam edeceğini de ekledi.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Temsilcisi Damla Özlen, kadın girişimciliğin özendirilmesi ve kadın istihdamının artırılması amacıyla gerçekleştirilen bu fuarların büyük ilgi görmesinden Soma Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu olarak duydukları memnuniyeti dile getirerek bundan sonra da Kurul olarak çalışmalarına devam edeceklerini belirtti. Fuarın en büyük destekçileri; Soma Belediye Başkanı Ali Tulup ve Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

10 Ekim 2019 tarihinde, Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cem Doğan, Soma TSO Meclis Nüvit Iğnak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Analı, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Suer, Meclis Üyeleri Kamil Altınbaş Ve Murat Ekrem Akbay’ın da katılımlarıyla Girişimci olan fuar katılımcılarına Katılım Belgeleri verilerek 2. Geleneksel Kadın Girişimciler Kurulu Fuarı sona ermiş oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*