SOMA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN KAN BAĞIŞI ÇAĞRISI VE HALEP’E DESTEK

SAMSUNG CSC

Soma TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kızılay Soma Şubesi Yönetimi Soma Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir araya geldi.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık ve Kızılay Soma Şube Başkanı Aziz Günal Kızılay Soma Şubesi’nin başlatmış olduğu Kan Bağışı ve Halep Kampanyası hakkında açıklamada bulundular.

Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık : “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Kızılay Soma Şubesi Kan Bağışı Kampanyasına ve Halep’e Yardım Kampanyasına Soma Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ve üyelerimizle birlikte destek vermeye hazırız. Soma Ticaret ve Sanayi Odası üyelerimizin Kan Bağışı ve Halep’e yardım kampanyasına katılmalarını rica ediyoruz.” dedi.

Kızılay Soma Şubesi Başkanı Aziz Günal; desteklerinden dolayı Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık’a teşekkürlerini iletti.

Soma TSO üyeleri, Kızılay Soma Şubesi’ne 13-14-15 Ocak 2017 tarihlerinde (Perşembe-Cuma-Cumartesi günleri) Saat:10.00-19.00 saatleri arasında Hükümet Konağı önünde Kan Bağışında bulunabilirler.

Aynı zamanda Halep’e yardımda bulunmak isteyen Soma TSO üyeleri; Soma Kızılay Şubesi’ne başvurarak “Halep’e yardım kampanyasında bulunmak istiyorum” diyerek makbuz karşılığında Halep’e yardımda bulunabilirler.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*