AK PARTİ SOMA İLÇE TEŞKİLATI, SOMA TSO’YU ZİYARET ETTİ

Ak Parti Soma İlçe Teşkilatı Başkanı Şeref Kavruk ve Ak Parti Soma İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri, Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarete Soma TSO Meclis Başkan Yardımcısı Kemal Çamzeybek, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Eroğul, Meclis üyeleri Mustafa Kurt, Murat Süer ve Selçuk Yaprak katıldı.
Ak Parti Soma İlçe Teşkilatı Başkanı Şeref Kavruk seçim hazırlıkları süresinde yaptığı çalışmaları anlattı.

Soma halkı için önemli gelişmeler olduğunu söyleyen Başkan Kavruk; “Soma Kömürleri A.Ş.’de çalışan madencilerin maaşlarını almaları gerektiği kadar alacaklarını, aynı zamanda Yaptığımız yoğun çalışmalar sonucu Beşyol Hastanesi’nin olduğu yer Sağlık Bakanlığının yeri olması nedeniyle polikliniklerin bulunduğu yere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yapılması iznini aldık. Şu anda binanın tadilat çalışmaları hızlı bir şekilde sürüyor. Nisan ayı içersinde hizmet vermesi planlanıyor. Ağız ve Diş Sağlığı merkezi ayrı bir sağlık merkezi olarak 20 diş ünitesi ile her türlü diş tedavileri konusunda hizmet verecektir. Yine hastane içersinde 112 Ambulans servisi de hizmet vermeye devam edecektir.” ifadelerini kullandı.
Başkan Işık; Ak Parti Soma İlçe Teşkilatı Başkanı Şeref Kavruk ve Yönetim kurulu üyelerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; çalışmalarında başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*