SOMA TSO İLE SOMA TERMİK SANTRAL A.Ş. ARASINDA İŞ GELİŞTİRME TOPLANTISI YAPILDI

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık’ın önderliğinde, Soma Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin iş geliştirmeleri konusunda Soma Termik Santral Genel Müdürü Mehmet Öksüzler’in ev sahipliğinde bir toplantı düzenlendi.
Toplantıya Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık, Soma TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Nadirhan Hızlı, Harun Eker, Meclis Üyeleri Nüvit Iğnak, Ayhan Kiraz ve Soma TSO üyeleri katıldı.
İş geliştirme toplantısında Soma Termik Santral A.Ş. ‘nin malzeme ve ihtiyaçlarının karşılanmasında Soma esnafının kendini geliştirerek temin edilmesi gereken sarf malzemelerinin üretiminin Soma’da gerçekleştirilmesi gerekliliği vurgulandı.
Soma halkına hem personel alımında hem de ihtiyaçlarının karşılanması konusunda öncelikli davrandıklarını söyleyen Genel Müdür Öksüzler “Soma’da bulamadığımız ya da teklifi yüksek olan malzeme alımlarında Soma dışına çıkıyoruz. Önceliğimiz her zaman Soma’dır. Devlette 516 kadrolu çalışan varken bu sayı santrali devraldığımız zamandan bu yana 760 kadrolu çalışana çıktı. Hizmet alımından çalışan personel ile çalışan personel sayımız 1060 civarı oldu” dedi.
Toplantı sonunda mal alımlarında istenen malzemelerin bir listesinin Soma TSO’ya verilmesine, Soma TSO üyelerine sms yoluyla bildirilmesine ve TSO web sitesinde yayınlanmasına karar verildi.
Misafir perverliği için Soma Termik Santral Genel Müdürü Mehmet Öksüzler’e teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC