KOSGEB MANİSA İL MÜDÜRÜ SOMA TSO’YU ZİYARET ETTİ

KOSGEB İzmir Güney Müdürlüğünden Manisa KOSGEB Müdürlüğüne müdür olarak atanan Levent Arslan, Soma Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
Ziyarette Soma TSO Meclis Başkanı Necati Danacı, Yönetim Kurulu Üyeleri Nadirhan Hızlı, İsmail Hakkı Kutlu ve Soma TSO Genel Sekreteri M. Ergin Genç bulundu.
KOSGEB’in destekleri hakkında bilgiler veren Müdür Arslan, Soma’nın onun için farklı bir yerde olduğunu dile getirdi. Alışılmışın dışına çıkmak istediğini belirten KOSGEB Müdürü Levent Arslan, Manisa başkanlığının bütçesinin 2,5 katına çıktığına değinerek” KOSGEB kapsamında yeni plan ve çalışmalarda bulunuyoruz, özellikle işbirliği güç birliği modelini ve İşgem(İş Geliştirme Merkezi – http://www.isgemprojesi.com) programının Soma’da hayata geçirilmesi bizim için önemli” dedi.
Soma TSO Yönetim Kurulu Üyesi Nadirhan Hızlı ”KOSGEB ile geçmişteki çalışmalarımızda bir takım sıkıntılar yaşadık. Bir şekilde sıkıntılarımız giderildi. Bütçenin artması Manisa özellikle Soma’mız için önemli bir gelişme .Klasik bürokrasi davranışının bir yere bırakılarak önümüze bakmamız lazım.Yönetim kurulu ve meclisimizde bu düşündüklerinizi anlatıp sizinde desteğinizle bu projeleri hayata geçirmek için çalışacağız. Yeni görevinizde başarılar dilerim.” dedi.
Heyet ziyarette bu çalışmalarda Soma’ya nasıl daha fazla fayda sağlayabilecekleri konusunda fikir alışverişinde bulundular.SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC