Başkan’ın Kaleminden

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı Ticaret ve Sanayi Odalar, Borsalar Ülkemizin ticaret hayatında lokomotif olma görevini üstlenmiş en güçlü ve büyük sivil toplum kuruluşlarıdır.
Bu bağlamda Soma Ticaret ve Sanayi Odası; Soma, Manisa ve ülkemiz ticari hayatı için bir lokomotif, bir merkez olmakla birlikte, enerji sektöründe tek başına üretimde yüzde 8’lik payı ile lider olan Somamız için ticari bir birlik, dayanışma ve güç merkezidir.

Ben ve Ekibim bu bilgiyle, Soma ve Odamızı bu bilinç ile temsil görevine namzet olarak yola çıktık.

Değerli Üyelerimiz;
‘Aktif oda, güçlü üye’ sloganıyla yola çıkarken, sürdürülebilir bir ticari hayat, çalışan aktif bir Oda, birlik ve beraberlik, üyelerle iletişim, üye memnuniyeti ve kalite hedeflerini belirledik. Bu hedeflerin gerçekleşmesi yönünde, başta üyelerimiz ve oda organları olmak üzere toplumun her kesimi ile çalışarak oda faaliyetlerini sürdüreceğiz. Bu bağlamda da, Oda faaliyetlerimiz kaldığı yerden aksamadan devam edecek olup, üzerine katarak, çoğaltarak hizmet etmeye devam edeceğiz.

Kıymetli Üyelerimiz;
Odamızdan, Kamu Kurumlarına, Sivil Toplum Kurumlarından toplumun her kesimine kadar Somamızın bir bütün olarak hedeflediği, Fakülte ve Organize Sanayi Bölgesi hedeflerine de ulaşmak için;
Gayret ve inançla, birlik ve beraberlikle, doğru adımlar atarak doğru iletişim yollarıyla çok çalışacağımızı bildiriyor, Somamızın ekonomik ve ticari alanda hak ettiği bu hedeflere ulaşılmasını kendimize görev azlediyoruz.

Soma’mızın güzel gelecek günlerinde, yarınlarında önemli gelişmeleri, müjdeleri sizlerle paylaşma temennilerimle tüm üyelerimizi saygı ve sevgi ile selamlıyor, bol kazançlar, hayırlı işler diliyorum.

Selam, Saygı ve Şükranlarımla…

Cem Doğan
Soma TSO Yönetim Kurulu Başkanı